Oblastní kolo soutěže v programování (2000)
Západočeské oblastní kolo soutěže dětí a mládeže v programování
Kategorie: Vyšší programovací jazyky - Mládež
Plzeň, 15. dubna 2000
Výsledková listina
Pořadí |
Příjmení a jméno |
Celkem |
Bešta Jan |
73 |
|
Dobrý Jaromír |
62 |
|
Valenta Lukáš |
59 |
|
4. |
Loose Jan |
52 |
5. |
Hendrych Miroslav |
46 |
5. |
Procházka Milan |
46 |
7. |
Dvořák Petr |
33 |
8. |
Podskalský Tomáš |
32 |
9. |
Rieger Tomáš |
30 |
10. |
Tomšík Libor |
27 |
11. |
Kozák Martin |
25 |
12. |
Matas Petr |
18 |
13. |
Cingroš Milan |
17 |
14. |
Kozák Tomáš |
12 |
15. |
Klimčuk Tomáš |
10 |
16. |
Křišťan Mirek |
6 |
16. |
Málek Richard |
6 |
18. |
Pištěk Roman |
0 |
Bodovací tabulka
St.č. |
Příjmení a jméno |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
e1 |
e2 |
e3 |
d |
Celkem |
1. |
Bešta Jan |
8 |
4 |
4 |
0 |
20 |
12 |
5 |
0 |
15 |
5 |
73 |
2. |
Cingroš Milan |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
5 |
5 |
17 |
3. |
Dobrý Jaromír |
8 |
2 |
3 |
4 |
20 |
0 |
3 |
5 |
12 |
5 |
62 |
4. |
Dvořák Petr |
4 |
4 |
4 |
4 |
0 |
4 |
2 |
0 |
4 |
7 |
33 |
5. |
Hendrych Miroslav |
8 |
4 |
1 |
0 |
0 |
8 |
5 |
5 |
10 |
5 |
46 |
6. |
Klimčuk Tomáš |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
5 |
10 |
7. |
Kozák Martin |
4 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
2 |
8 |
7 |
25 |
8. |
Kozák Tomáš |
8 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 |
12 |
9. |
Křišťan Mirek |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
6 |
10. |
Loose Jan |
4 |
4 |
4 |
0 |
0 |
8 |
5 |
5 |
15 |
7 |
52 |
11. |
Málek Richard |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
6 |
12. |
Matas Petr |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
0 |
6 |
5 |
18 |
13. |
Nádraský Jan |
x |
x |
x |
x |
x |
x |
x |
x |
x |
x |
x |
14. |
Pištěk Roman |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
15. |
Podskalský Tomáš |
2 |
4 |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
5 |
6 |
5 |
32 |
16. |
Procházka Milan |
8 |
4 |
0 |
12 |
0 |
0 |
5 |
0 |
12 |
5 |
46 |
17. |
Rieger Tomáš |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
8 |
5 |
5 |
4 |
5 |
30 |
18. |
Tomšík Libor |
6 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
5 |
2 |
6 |
5 |
27 |
19. |
Valenta Lukáš |
8 |
4 |
4 |
12 |
0 |
0 |
5 |
5 |
12 |
9 |
59 |